Aktuality

Kurz permakultúrneho dizajnu

Od 20. septembra 2012 na Polomoch v Zaježovej Kurz je určený všetkým, ktorí majú záujem získať hlbšie vedomosti o navrhovaní pozemkov pomocou permakultúrneho dizajnu. Na kurze získate nielen dizajnérske zručnosti, ale aj celé spektrum vedomostí o permakultúre /  poľnohospodárstve, lesníctve, rozvoji regiónu atd./. Kurz tvorí min. 72 lekcií.

Kurz  obsahuje teoretické lekcie, skupinovú prácu, praktické cvičenia v teréne, praktické lekcie v záhrade. Prebieha na základe rozvrhu celosvetovej asociácie Permakultúry a po jeho absolvovaní obdržíte certifikát dizajnéra permakultúry, ktorý je akceptovaný v rámci celosvetovej Asociácie permakultúry. Kurz bude prebiehať počas troch predĺžených víkendov (20.9.-23.9., 25.10.-28.10., 29.11.-2.12. 2012). Kurz povedie Ing. Patrícia Čermáková DPD, lektorka asociácie Permakultúry CS. K jednotlivým témam budú prizývaní aj ďalší skúsení lektori.

Cena za kurz je 360 €. Prihlásiť sa môžete emailom na info@zajezka.sk
Bližšie informácie o kurze vám poskytneme na t.č: 0918 231163 (Alena Mojzešová).

Kurz sa koná vo  Vzdelávacom centre Zaježová – Polomy. Tu nájdete informácie o ubytovaní strave a pod.

Poplatok za kurz v celkovej dĺžke 9 dní je 360 eur. V cene je zahrnuté lektorné, strava, ubytovanie a učebný materiál. Platí sa vopred prevodom na účet, po zaplatení ste záväzne prihlásení. Prihlásiť sa treba do konca júna! Ak sa nenazbiera dostatočný počet účastníkov, budete včas informovaní o zmenách, prípadne vám budú peniaze vrátené. Storno podmienky vám budú zaslané spolu s inštrukciami ku platbe.

Viac informácií na  www.zajezka.sk/program.htm

Prečítajte si ďalšie články