Služby

Kurzy

Kurzy sú najefektívnejším spôsobom ako získať znalosti o navrhovaní, realizácii a starostlivosti vášho permakultúrneho projektu. Kurzom získate nielen teoretické znalosti, ale aj cez praktické lekcie  zamerané na dizajnérske zručnosti, záhradnícke a architektonické skúsenosti. Navštívte našu novú Školu permakultúry.

Čítať ďalej »

Dizajn

Naše dizajny sú zamerané na funkčné návrhy záhrad tak, aby boli ošetrované a udržiavané len prírodnými spôsobmi. Upredstnostňujeme použitie jedlých a inak využiteľných rastlín. Našou snahou je navrhnúť nízkoúdržbovú záhradu, ktorá bude primerane finančne náročná a svojím správnym nadizajnovaním ušetrí čas, peniaze aj energiu vložené do realizácie aj údržby. Pri návrhoch pracujeme priamo s budúcimi užívateľmi a spoločne vytvárame celý koncept záhrady / projektu. Nebojíme sa ani zvierat vo vašich záhradách, sem s nimi!

Čítať ďalej »

Poradenstvo

Poradenstvo poskytujeme v rámci riešenia problémov s fungovaním prírodnej záhrady. Týka sa to nielen rozmiestnia a fungovania jednotlivých prvkov v prírodnej záhrade, ale aj riešenia prípadných problémy s chorobami, škodcami alebo inými nezrovnalosťami, ktoré sa môžu vyskytnúť pri fungovaní prírodnej záhrady. Poskytovanie poradenstva sa môže diať priamo u vás na pozemku.

Čítať ďalej »